Zwroty

 

KONSUMENCI

        Zwrotu zakupionych produktów można dokonać w terminie 14 dni od daty otrzymania przesyłki bez podania przyczyny (dotyczy Konsumentów, nie dotyczy firm). Aby zwrócić towar należy w ww. terminie przesłać do nas towar, oryginał paragonu oraz pismo o odstąpieniu od umowy (PDF / DOC). Zwracane produkty powinny znajdować się w oryginalnych opakowaniach bez śladów użytkowania. Adres naszego biura znajduje się w zakładce "Kontakt". Prosimy, aby zwracany towar był odpowiednio zabezpieczony, tak, by nie uległ uszkodzeniu w trakcie transportu. Informujemy, że nie przyjmujemy przesyłek wysłanych za pobraniem.

 

FIRMY

        Zwroty od firm przyjmujemy w ciągu 7 dni od daty zakupu - w tym przypadku zwracamy tylko koszt zakupionego towaru. Nie zwracamy kosztów przesyłki.

 

       zwroty

 

        W przypadku odstąpienia od umowy zwrotu otrzymanej płatności dokonujemy w terminie 14 dni od daty otrzymania przesyłki. Zwrotu płatności dokonamy przy użyciu tych samych sposobów płatności, jakie zostały przez Ciebie użyte w pierwotnej transakcji, chyba, że wyraźnie zgodzisz się na inne rozwiązanie. Jeżeli zamówienie zostało przez Ciebie opłacone przy odbiorze, prosimy o podanie numeru rachunku bądź danych do przekazu pocztowego, na które będziemy mogli zwrócić pieniądze.