dostawa

 

 

  • Wysyłka kurierem InPost (od 12,90 zł.)

Wysyłając paczki korzystamy z usług firmy InPost. Kurier dostarcza paczkę adresatowi najczęściej następnego dnia roboczego licząc od dnia nadania (D+1).

inpost    


  • Odbiór w Paczkomacie InPost (od 9,90 zł.)

Znalezione obrazy dla zapytania paczkomaty logo

Czas dostawy: 99% paczek dociera do paczkomatu docelowego następnego dnia roboczego od dnia nadania (D+1).

Paczkomaty InPost to system skrytek pocztowych, służący do odbierania  paczek 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu.

Robiącac zakupy w naszym sklepie – po złożeniu zamówienia i wybraniu przesyłki do Paczkomatu - otrzymasz SMS i e-mail z kodem odbioru. Aby odebrać przesyłkę wystarczy wpisać na panelu Paczkomatu numer telefonu komórkowego oraz otrzymany kod odbioru, a skrytka z oczekiwaną przesyłką otworzy się.

W ciągu 2 dni roboczych od momentu nadania paczki, przesyłka znajdzie się w paczkomacie. Odbiór paczki jest możliwy o dowolnej porze dnia czy nocy.

Jeśli nie odbierzesz przesyłki w ciągu 3 dni, zostanie ona przewieziona do najbliższego Oddziału InPost. O adresie, pod którym paczka będzie czekać do odbioru zostaniesz poinformowany SMS-em i e-mailem.

Znajdź paczkomat blisko Ciebie: https://twoj.inpost.pl/pl/znajdz-punkt-inpost


  • Poczta Polska (od 12,90 zł.)

Znalezione obrazy dla zapytania poczta polska

Możliwy jest wybór pomiędzy przesyłką Paczka+ dostarczonej na wskazany adres (13,90 zł.) Paczką+ z odbiorem w Punkcie (12,90 zł.). Poczta Polska informuje, że przesyłki tego rodzaju dostarczane są w ciągu trzeciego dnia roboczego po dniu nadania (D+3)Podane terminy dostarczenia przesyłki są terminami przewidywanymi.

Uwaga: nie ponosimy odpowiedzialności za opóźnienia w dostawie spowodowane przez Poczte Polską.


  • Punkt odbioru osbobistego:

ul. Ksawerów 21, budynek N (teren Instytutu Techniki Budowlanej ITB)

Warszawa (Mokotów)

metro warszawa wierzbno Metro: Wierzbno

 

GPS: 52°11'07.8"N 21°00'57.2"E