Napędy do segmentowych bram garażowych

Wśród posiadaczy i użytkowników garaży coraz większą popularność zdobywają bramy segmentowe. Dzięki nim czujemy się bezpieczniej, mamy więcej przestrzeni w garażu a ich wygląd spełnia najwyższe oczekiwania. Aby zwiększyć komfort użytkowania, do bramy segmentowej można zainstalować napęd automatyczny, który otworzy bramę za nas, po naciśnięciu przycisku pilota. Bez uciążliwego wychodzenia z samochodu i siłowania się z bramą. Sprawdzi się to szczególnie w deszczowe, zimne i wietrzne dni, kiedy nie chcemy moknąć i marznąć.
 
brama garażowa segmentowa wiśniowski
 
Produkowane obecnie napędy do bram są co raz nowocześniejsze, energooszczędne, łatwe w obsłudze i montażu. Posiadają wiele użytecznych funkcji, dzięki którym oszczędzamy czas i pieniądze. Nasza brama może się przykładowo automatycznie zamykać po upływie określonego czasu, np. 10 sekund po wyjeździe/ wjeździe auta z/ do garażu; na jednym z przycisków pilota można ustawić częściowe otwarcie bramy, użyteczne np. przy wchodzeniu pieszo lub z rowerem do garażu; 
 
brama segmentowa wiśniowski unipro
 
Nasz system warto wyposażyć w elementy zabezpieczające (przynajmniej jeden!) takie jak fotokomórki, lampę ostrzegawczą czy listwę krawędziową, szczególnie jeśli w pobliżu bramy mogą przebywać dzieci lub zwierzęta domowe. Aby zwiększyć zasięg działania pilotów, do radioodbiornika można podłączyć antenę, dzięki której, będzie możliwe sterowanie bramą z większej odległości. Jeżeli mamy już zainstalowany napęd do innej bramy, np. wjazdowej warto kupić napęd tego samego producenta, lub podłączyć do niego radioodbiornik, który będzie kompatybilny z pilotami, które już posiadamy.
 
Polecamy napędy europejskich, szczególnie włoskich producentów. Marki takie jak Came, FAAC czy Nice od lat wyznaczają trendy w branży automatyki do bram. Kupując napęd dobrej jakości, znanego producenta mamy gwarancję niezawodnej pracy przez wiele lat, a także bez problemu dokupimy do niego w przyszłości dodatkowe piloty, akcesoria czy części zamienne.
 
came nice faac

 

Wybierając napęd do garażu domowego trzeba znać wysokość bramy, aby dobrać szynę odpowiedniej długości. Szyny występują w dwóch rodzajach: z łańcuchem (tańsza) i z paskiem (droższa, gwarantująca cichszą pracę). Na rynku dostępnych jest wiele napędów do samodzielnego montażu, dla majsterkowiczów i osób posiadających wiedzę techniczno-budowlaną.
 
Napęd garażowy Nice
 
Nasze garaże są nie tylko parkingiem dla samochodów. Pełnią często funkcję warsztatów, pralni, przechowalni, czy studia muzycznego. Warto sprawić aby dostęp do nich był łatwy, aby przebywanie w nich było przyjemne i abyśmy mogli spać spokojnie bez obaw o pozostawione w nim rzeczy.

 

 

 

 

Opinie klientów zobacz: wszystkie opinie

Twoja opinia może być pierwsza.

Pokazuje 0-0 z 0 opinii
Uwaga!
* pola wymagane Dodaj opinię