Piloty do bram

Szeroki wybór pilotów do bram

piloty do bram

Oferujemy piloty do bram wszystkich najbardziej znanych na naszym rynku producentów. Wśród naszego asortymentu znajdziecie Państwo produkty marek takich jak Wiśniowski, FAAC czy Nice. W bogatej ofercie kierowanej do klientów z całej Polski znajdują się urządzenia jedno-,dwu-, trzy-, cztero- oraz pięciokanałowe. W naszym asortymencie dostępne s ą piloty do bramy garażowej czy wjazdowej działające na wszystkich częstotliwościach – od 40 do 868 MHz. Dostępne u nas urządzenia cechuje wysoka wytrzymałość oraz odporność na uszkodzenia mechaniczne oraz zarysowania. Dokładamy wszelkich starań, aby oferować Państwu jedynie produkty, które zapewniają wysoki poziom bezpieczeństwa. Do większości urządzeń dostępnych w naszym sklepie internetowym dołączana jest instrukcja obsługi, która w łatwy sposób tłumaczy, jak je zaprogramować. Jeżeli macie Państwo pytania dotyczące pilotów do bram, zapraszamy do kontaktu. Chętnie odpowiemy na wszystkie kwestie związane z dostępnymi w naszym asortymencie produktami.

Dlaczego warto wybrać piloty do bram w naszym sklepie?

  • bogaty wybór renomowanych marek – możemy pochwalić się niezwykle szerokim asortymentem. Nasza oferta obejmuje urządzenia około 40 producentów,
  • funkcjonalność – piloty do bram garażowych oraz wjazdowych u nas dostępne oferowane są w wersjach od 1 do 5 kanałów,
  • wytrzymałość – w naszej ofercie znajdują się odporne urządzenia, do których produkcji wykorzystuje się dobrej jakości materiał.

 

Potrzebujesz pomocy?

Zadzwoń lub napisz